SHQIPERIA

Banorët në panik, shpërthen një pikë karburanti në Fier

Një pikë karburanti ka shpërthyer në Portez, në aksin rrugor Fier-Patos.
Mësohet se si pasojë e shpërthimit ka pasur dëme materiale në shtëpitë dhe bizneset që ndodhen pranë karburantit. Burime bëjnë me dije se karburanti është në pronësi të shtetasit Sokol Meçe.
Banorët thonë se janë trembur shumë, pasi shpërthimi ishte shume i fuqishëm. Raportohet se në vendngjarje janë dy zjarrfikëse.

Loading...

Një pikë karburanti ka shpërthyer në Portez, në aksin rrugor Fier-Patos.

Mësohet se si pasojë e shpërthimit ka pasur dëme materiale në shtëpitë dhe bizneset që ndodhen pranë karburantit. Burime bëjnë me dije se karburanti është në pronësi të shtetasit Sokol Meçe.

Banorët thonë se janë trembur shumë, pasi shpërthimi ishte shume i fuqishëm. Raportohet se në vendngjarje janë dy zjarrfikëse.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Banorët në panik, shpërthen një pikë karburanti në Fier Banorët në panik, shpërthen një pikë karburanti në FierRating: 5.0
To Top