SHOWBIZ

Bashkëshortja e Gold Ag ka kaq shumë stil

Kaq shumë stil ka bashkëshortja e Gold Ag.

Për një kohë të shkurtër ka arritur të jetë ndër emrat më të lakuar nga mediet rozë.

Duke u martuar me reperin e njohur shqiptar Gold Ag, bukuroshja arriti të fitoj simpatinë e të gjithëve, shkruan Kosovarja.

Në rrjetin social ajo është mjaftë aktive ku ndan imazhe nga më të ndryshme, e që së fundmi ripostojë një në të cilën shihet duke ecur ku ne sy bie veshja e saj.

E veshur me plotë stil dhe elegancë, bukuroshja po shkëlqen nga kjo paraqitje joshëse.

Loading...

Kaq shumë stil ka bashkëshortja e Gold Ag.

Për një kohë të shkurtër ka arritur të jetë ndër emrat më të lakuar nga mediet rozë.

Duke u martuar me reperin e njohur shqiptar Gold Ag, bukuroshja arriti të fitoj simpatinë e të gjithëve, shkruan Kosovarja.

Në rrjetin social ajo është mjaftë aktive ku ndan imazhe nga më të ndryshme, e që së fundmi ripostojë një në të cilën shihet duke ecur ku ne sy bie veshja e saj.

E veshur me plotë stil dhe elegancë, bukuroshja po shkëlqen nga kjo paraqitje joshëse.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bashkëshortja e Gold Ag ka kaq shumë stil Bashkëshortja e Gold Ag ka kaq shumë stilRating: 5.0
To Top