SHOWBIZ

Bashkëshortja e Korabit shfaqet nga pushimet, ‘çmend’ me linjat e saj në bikine

Korab Jetishi është këngëtari i mirënjohur kosovar i cili për shumë vite ka kontribuar në skenën muzikore, duke qenë ndër më të kërkuarit për dasma ahengje familjare.

Përveç zërit të shkolluar ai cilësohet edhe si prind dhe babë i përkryer ku çdo moment që e kalon me familje e publikon në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Këto ditë vere ata po i kalojnë në det ku publikojnë imazhe të shumta nga aty.

Ishte Gena ajo e cila ndau një të tillë duke u shtrirë mbi Korabin e zhveshur në bikine.

Edhe pas lindjes së fëmijëve ajo i ka perfeksionuar linjat trupore me të cilat po duket joshëse si gjithmonë.

Loading...

Korab Jetishi është këngëtari i mirënjohur kosovar i cili për shumë vite ka kontribuar në skenën muzikore, duke qenë ndër më të kërkuarit për dasma ahengje familjare.

Përveç zërit të shkolluar ai cilësohet edhe si prind dhe babë i përkryer ku çdo moment që e kalon me familje e publikon në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Këto ditë vere ata po i kalojnë në det ku publikojnë imazhe të shumta nga aty.

Ishte Gena ajo e cila ndau një të tillë duke u shtrirë mbi Korabin e zhveshur në bikine.

Edhe pas lindjes së fëmijëve ajo i ka perfeksionuar linjat trupore me të cilat po duket joshëse si gjithmonë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bashkëshortja e Korabit shfaqet nga pushimet, ‘çmend’ me linjat e saj në bikine Bashkëshortja e Korabit shfaqet nga pushimet, ‘çmend’ me linjat e saj në bikineRating: 5.0
To Top