SHOWBIZ

Bashkëshortja e Milotit me dedikim emocionues për burrin

Erxhina Ismajli është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Milot Llalloshit.

Ajo u bë shumë e njohur si nusja e tij dhe kunata e Edona Llalloshit, shkruan ORAinfo.

Si Erxhina ashtu edhe Miloti janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot Erxhina përmes një postimi ka shprehur dashurinë e madhe për Milotin./ORAinfo/

Loading...

Erxhina Ismajli është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Milot Llalloshit.

Ajo u bë shumë e njohur si nusja e tij dhe kunata e Edona Llalloshit, shkruan ORAinfo.

Si Erxhina ashtu edhe Miloti janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot Erxhina përmes një postimi ka shprehur dashurinë e madhe për Milotin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bashkëshortja e Milotit me dedikim emocionues për burrin Bashkëshortja e Milotit me dedikim emocionues për burrinRating: 5.0
To Top