SHOWBIZ

Befasia e ëmbël e Qumilit me gruan për ditëlindjen e djalit

Qumili me gruan e befasojnë djalin për ditëlindje.

Emri i Sevdai Radogoshit i njohur për publikun si “Qumili” është më i njohuri për rolin që ka.

Aktori në fjalë edhe pse në moshë ai iu qëndron afër ndjekësve të tij, me momente të ndryshme si në fushën e aktrimit ashtu edhe në jetën private, shkruan Kosovarja.

Sot, në ditëlindjen e djalit të tij ai së bashku me gruan e uruan live në Instagram me pak fjalë por me shumë dashuri.

Duke pas parasysh që ai nuk është aspak i kompleksuar, vidoen e thjesht dhe të ëmbël e ndau në Instagram.

Më poshtë mund ta ndëgjoni videon e plotë.

Loading...

Qumili me gruan e befasojnë djalin për ditëlindje.

Emri i Sevdai Radogoshit i njohur për publikun si “Qumili” është më i njohuri për rolin që ka.

Aktori në fjalë edhe pse në moshë ai iu qëndron afër ndjekësve të tij, me momente të ndryshme si në fushën e aktrimit ashtu edhe në jetën private, shkruan Kosovarja.

Sot, në ditëlindjen e djalit të tij ai së bashku me gruan e uruan live në Instagram me pak fjalë por me shumë dashuri.

Duke pas parasysh që ai nuk është aspak i kompleksuar, vidoen e thjesht dhe të ëmbël e ndau në Instagram.

Më poshtë mund ta ndëgjoni videon e plotë.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Befasia e ëmbël e Qumilit me gruan për ditëlindjen e djalit Befasia e ëmbël e Qumilit me gruan për ditëlindjen e djalitRating: 5.0
To Top