SHOWBIZ

Befason bashkëshortja e Bleros, publikoni foto sapo doli nga dushi

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo ka befasuar me foton e fundit, ku shihet vetëm me peshqir./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo ka befasuar me foton e fundit, ku shihet vetëm me peshqir./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Befason bashkëshortja e Bleros, publikoni foto sapo doli nga dushi Befason bashkëshortja e Bleros, publikoni foto sapo doli nga dushiRating: 5.0
To Top