SHOWBIZ

Befason Learta, shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar Matinin

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet.

Këtë kohë ajo ka shkuar t’i vizitojë prindërit në Zvicër dhe nga atje po publikon i mazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë me djalin, e Matini duket i mërzitur./ORAinfo/

Loading...

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet.

Këtë kohë ajo ka shkuar t’i vizitojë prindërit në Zvicër dhe nga atje po publikon i mazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë me djalin, e Matini duket i mërzitur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Befason Learta, shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar Matinin Befason Learta, shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar MatininRating: 5.0
To Top