SHOWBIZ

Befason nusja e Labit, bën një veprim të ҫuditshëm

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo ka tash e disa ditë që e publikon foton e njëjtë të saj.

Ky duket një veprim i ҫuditshëm nga ana e nuses së Labit./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo ka tash e disa ditë që e publikon foton e njëjtë të saj.

Ky duket një veprim i ҫuditshëm nga ana e nuses së Labit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Befason nusja e Labit, bën një veprim të ҫuditshëm Befason nusja e Labit, bën një veprim të ҫuditshëmRating: 5.0
To Top