SHOWBIZ

Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortin

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Në foton e fundit ajo shihet e shtrirë me bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Loading...

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Në foton e fundit ajo shihet e shtrirë me bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortin Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortinRating: 5.0
To Top