SHOWBIZ

Bëhen prindër për herë të parë çifti i njohur

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të parë.

Çifti i njohur Gigi Hadid dhe Zyan Malik janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë konfirmuar të dy përmes llogarive sociale.

Malik e Hadid u bekuan me një vajzë emri i së cilës akoma nuk është bërë i ditur.

Çifti janë bashkë nga viti 2015, edhe pse kanë pasur shpeshherë kriza, duket se tashmë me vajzën ndihen më të plotësuar se asnjëherë.

Loading...

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të parë.

Çifti i njohur Gigi Hadid dhe Zyan Malik janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë konfirmuar të dy përmes llogarive sociale.

Malik e Hadid u bekuan me një vajzë emri i së cilës akoma nuk është bërë i ditur.

Çifti janë bashkë nga viti 2015, edhe pse kanë pasur shpeshherë kriza, duket se tashmë me vajzën ndihen më të plotësuar se asnjëherë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bëhen prindër për herë të parë çifti i njohur Bëhen prindër për herë të parë çifti i njohurRating: 5.0
To Top