SHOWBIZ

Besiana lajmërohet nga pushimet, veshja e saj mori tërë vëmendjen

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga pushimet dhe po duket bukur./ORAinfo/

Loading...

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga pushimet dhe po duket bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Besiana lajmërohet nga pushimet, veshja e saj mori tërë vëmendjen Besiana lajmërohet nga pushimet, veshja e saj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top