SHOWBIZ

Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botë

Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botë
Loading...

Të gjithë besojmë që të gjithë fëmijët janë të bukur dhe të lezetshëm.

Fëmijët, mbesat, nipat tonë i konsiderojmë si më të bukurit e botës. Por, kur Jaqi Clement ka sjellur në jetë dy binjake para 9 viteve , të gjithë e kanë parë se ka diçka jashtëzakonisht të rrallë tek to.

Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botë

Edhe kur kanë qenë vetëm bebe, është parashikuar së këto dy bukuroshe do të bëhen modele. Dhe tani, me të vërtet janë duke u konsideruar si binjaket apo vajzat më të bukura në botë dhe me qindra agjencione të modelizmit janë duke i kontaktuar, raporton “Bright Side”, transmeton lajmi.net.

Më poshtë gjeni disa fotografi të vajzave më të bukur në botë.

Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botë

Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botë

Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botë

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botë Binjaket që po konsiderohen si vajzat më të bukura në botëRating: 5.0
To Top