SHOWBIZ

Blero dëshiron ta shoh Afronën sërish me dimija, shikoni si ia kërkon këtë gjë

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Blero ka publikuar së fundmi një foto të saj me dimija.

Duket se ai dëshiron ta shoh gruan e tij sërish me këtë veshje./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Blero ka publikuar së fundmi një foto të saj me dimija.

Duket se ai dëshiron ta shoh gruan e tij sërish me këtë veshje./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blero dëshiron ta shoh Afronën sërish me dimija, shikoni si ia kërkon këtë gjë Blero dëshiron ta shoh Afronën sërish me dimija, shikoni si ia kërkon këtë gjëRating: 5.0
To Top