SHOWBIZ

Blero e Afrona të ‘ndarë’, kështu e shuajnë mallin për njëri-tjetrin

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot ajo ka publikuar një foto nga Zvicra, e po të njëjtën e ka publikuar edhe Blero në Instagramin e tij.

Duket se përmes fotografive ata po e shuajnë mallin për njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot ajo ka publikuar një foto nga Zvicra, e po të njëjtën e ka publikuar edhe Blero në Instagramin e tij.

Duket se përmes fotografive ata po e shuajnë mallin për njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blero e Afrona të ‘ndarë’, kështu e shuajnë mallin për njëri-tjetrin Blero e Afrona të ‘ndarë’, kështu e shuajnë mallin për njëri-tjetrinRating: 5.0
To Top