SHOWBIZ

Blero ia ka marrë Tarën Teutës, shikoni çka bëjnë babë e bijë

Blero Muharremi është këngëtari kosovar që për publikun u bë i njohur qysh në daljen e parë.

Këngët e tij që nga ato të parat u bënë hite të padiskutueshmë dhe dëgjohen ende me nostalgji nga publiku, përcjell ORAInfo.

Blero është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private ku para pak muajve i dha fund beqarisë duke u martuar me modelen e njohur, Afrona Dika.

Nga martesa e parë, Blero ka një vajzë, Tarën.

Sot, ai ka marrë vajzën në shtëpi dhe nga pishina i dërgojnë porosi Afronës./ORAinfo/

Loading...

Blero Muharremi është këngëtari kosovar që për publikun u bë i njohur qysh në daljen e parë.

Këngët e tij që nga ato të parat u bënë hite të padiskutueshmë dhe dëgjohen ende me nostalgji nga publiku, përcjell ORAInfo.

Blero është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private ku para pak muajve i dha fund beqarisë duke u martuar me modelen e njohur, Afrona Dika.

Nga martesa e parë, Blero ka një vajzë, Tarën.

Sot, ai ka marrë vajzën në shtëpi dhe nga pishina i dërgojnë porosi Afronës. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blero ia ka marrë Tarën Teutës, shikoni çka bëjnë babë e bijë Blero ia ka marrë Tarën Teutës, shikoni çka bëjnë babë e bijëRating: 5.0
To Top