SHOWBIZ

Blero ia publikon Afronës foton me dimi e jelekëm, ajo po duket si princeshë

Modeles kosovare, Afrona Dikës po i shkon shumë veshja tradicionale.

Këngëtari Blero ani pse i martuar me Afronën, njëherë për njëherë po jeton larg saj.

Çifti dashurinë publikisht po ia shprehin njëri-tjetrit me publikimin e disa imazheve në rrjete sociale, ndërsa edhe së fundmi Blero ka vepruar njësoj, shkruan lajmi.

Ai zgjodhi që nëpërmjet një Instastory ta ndajë me ndjekësit një foto në të cilën Afrona shihet nuse me veshje tradicionale, dimi e jelekë.

Bazuar në foton e postuar shihet se kjo veshje i shkon shumë asaj. Kujtojmë se Blero dhe Afrona e kanë organizuar një dasmë madhështore.

Shpesh herë publikojnë momente nga dita e tyre më e rëndësishme.

Loading...

Modeles kosovare, Afrona Dikës po i shkon shumë veshja tradicionale.

Këngëtari Blero ani pse i martuar me Afronën, njëherë për njëherë po jeton larg saj.

Çifti dashurinë publikisht po ia shprehin njëri-tjetrit me publikimin e disa imazheve në rrjete sociale, ndërsa edhe së fundmi Blero ka vepruar njësoj, shkruan lajmi.

Ai zgjodhi që nëpërmjet një Instastory ta ndajë me ndjekësit një foto në të cilën Afrona shihet nuse me veshje tradicionale, dimi e jelekë.

Bazuar në foton e postuar shihet se kjo veshje i shkon shumë asaj. Kujtojmë se Blero dhe Afrona e kanë organizuar një dasmë madhështore.

Shpesh herë publikojnë momente nga dita e tyre më e rëndësishme.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blero ia publikon Afronës foton me dimi e jelekëm, ajo po duket si princeshë Blero ia publikon Afronës foton me dimi e jelekëm, ajo po duket si princeshëRating: 5.0
To Top