SHOWBIZ

Blerona vishet në fustan të ngushtë, ekspozon trupin si peshk

Blerona Zeqiri është moderatorja e njohur kosovare.

U bë e preferuara e publikut që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Blerona ka qenë shumë e përfolur pasi iu nënshtrua një diete he humbi kilogramët e tepërt.

Tani, Blerona është një super-femër dhe në foton që e ka publikuar sot ajo shihet e veshur në një fustan të ngushtë dhe me të e ka ekspozuar trupin si peshk./ORAinfo/

Loading...

Blerona Zeqiri është moderatorja e njohur kosovare.

U bë e preferuara e publikut që në daljen e parë në skenë, përcjell KosovaToday.

Së fundi, Blerona ka qenë shumë e përfolur pasi iu nënshtrua një diete he humbi kilogramët e tepërt.

Tani, Blerona është një super-femër dhe në foton që e ka publikuar sot ajo shihet e veshur në një fustan të ngushtë dhe me të e ka ekspozuar trupin si peshk. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blerona vishet në fustan të ngushtë, ekspozon trupin si peshk Blerona vishet në fustan të ngushtë, ekspozon trupin si peshkRating: 5.0
To Top