SHOWBIZ

Blerona Zeqiri shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni me këtë pamje

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun Kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun Kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blerona Zeqiri shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni me këtë pamje Blerona Zeqiri shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni me këtë pamjeRating: 5.0
To Top