SHOWBIZ

Blleki është në një lidhje me kushërirën e Norës Festë e madhe

Blleki është në një lidhje me kushërirën e Norës Festë e madhe
Loading...

Duket se ka festë në familjen Istrefi.

Që prej fillimit të këtij viti, në media është përfolur se reperi i njohur Blleki është në një lidhje me kushërirën e Norës dhe Era Istrefit, Besën.

Ata janë fotografuar shpesh së bashku, madje burime për “Iconstyle.al” konfirmuan se Besa dhe Blleki po i kalonin të dy pushimet këtë verë.

Gjithçka që bën çifti nuk i shpëton syrit të fansave, ndaj ditën e sotme dikush e ka pyetur Besën në Instastory nëse do të fejohet me reperin dhe gjejeni kur? Ditën e lindjes së saj!

“A është e vërtetë që ke me u feju për ditëlindje me…”- shkruan ndjekësi, pa e bërë publik emrin e reperit me të cilin Besa është në një lidhje.

“Po”- ia kthen Besa duke qeshur, ndërsa në një tjetër story ka bërë publike edhe datën e lindjes së saj, 10 tetorin.Mesa duket, çifti ka vendosur t’i bëjë gjërat serioze, mirëpo ende nuk dihet nëse kjo është e vërtetë apo jo.

Mbetet të presim për të parë se ç’do të ndodhë me Besën dhe Bllekin.

Blleki është në një lidhje me kushërirën e Norës Festë e madhe

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blleki është në një lidhje me kushërirën e Norës Festë e madhe Blleki është në një lidhje me kushërirën e Norës Festë e madheRating: 5.0
To Top