BOTA

Brenda shtëpisë sekrete të Premier League, ku futbollistët harbohen në festa me striptiste (FOTO)

Yjet e futbollit në Premier League dhe të pasurit e të famshmit marrin pjesë rregullisht në festa sekrete seksuale në vende ekskluzive. Agjencia e eskortave ‘Elite Cinderella Escorts’ ka organizuar festa sekrete në rezidencën Castle në Gjermani, ku striptistet harbohen me yje e futbollit.

Das Parkschloss – që përkthehet Parku i Kalasë – është gjithashtu një klub sauna i specializuar në shërbime luksi dhe erotizmi.

Ambienti ofron gjithashtu një cep luksoz për seanca seksi avulli me gra të bukura.

Lojtarë elitë të Premier League, të martuar marrin pjesë rregullisht në festat sekrete të seksit. Agjencia e eskortave Elite Cinderella Escorts ka zbuluar se emra të njohur të futbollit e shfrytëzojnë këtë ambient duke marrë me qira vajzat e tyre.

Lituanezja e quajtur Anna, 21 vjeçe ka zbuluar disa nga sjelljet më të çuditshme dhe perverse të klientëve VIP, të cilët mbeten anonimë./ Daily Star

Loading...

Yjet e futbollit në Premier League dhe të pasurit e të famshmit marrin pjesë rregullisht në festa sekrete seksuale në vende ekskluzive. Agjencia e eskortave ‘Elite Cinderella Escorts’ ka organizuar festa sekrete në rezidencën Castle në Gjermani, ku striptistet harbohen me yje e futbollit.

Das Parkschloss – që përkthehet Parku i Kalasë – është gjithashtu një klub sauna i specializuar në shërbime luksi dhe erotizmi.

Ambienti ofron gjithashtu një cep luksoz për seanca seksi avulli me gra të bukura.

Lojtarë elitë të Premier League, të martuar marrin pjesë rregullisht në festat sekrete të seksit. Agjencia e eskortave Elite Cinderella Escorts ka zbuluar se emra të njohur të futbollit e shfrytëzojnë këtë ambient duke marrë me qira vajzat e tyre.

Lituanezja e quajtur Anna, 21 vjeçe ka zbuluar disa nga sjelljet më të çuditshme dhe perverse të klientëve VIP, të cilët mbeten anonimë./ Daily Star

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Brenda shtëpisë sekrete të Premier League, ku futbollistët harbohen në festa me striptiste (FOTO) Brenda shtëpisë sekrete të Premier League, ku futbollistët harbohen në festa me striptiste (FOTO)Rating: 5.0
To Top