BOTA

Britanikët sfidojnë të ftohtin, zhvishen për Krishtlindje dhe zhyten në ujërat e ftohta (FOTO)

Edhe pse temperaturat e ulëta kanë pushtuar Britaninë, kjo nuk i ka penguar të rinjtë që të zhvishen dhe të zhyten në ujërat e ftohta për Krishtlindje.

Por, pas shiut dhe erës që kishte pushtuar vendin, dita e sotme ishte plot diell. Shumë njerëz u zhytën në ujërat e ftohta në Uells me veshjet e tyre festive.

Ata shijuan në maksimum Krishtlindjen, por sigurisht edhe diellin, pas kaq shumë ditëve me stuhi.

Loading...

Edhe pse temperaturat e ulëta kanë pushtuar Britaninë, kjo nuk i ka penguar të rinjtë që të zhvishen dhe të zhyten në ujërat e ftohta për Krishtlindje.

Por, pas shiut dhe erës që kishte pushtuar vendin, dita e sotme ishte plot diell. Shumë njerëz u zhytën në ujërat e ftohta në Uells me veshjet e tyre festive.

Ata shijuan në maksimum Krishtlindjen, por sigurisht edhe diellin, pas kaq shumë ditëve me stuhi.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Britanikët sfidojnë të ftohtin, zhvishen për Krishtlindje dhe zhyten në ujërat e ftohta (FOTO) Britanikët sfidojnë të ftohtin, zhvishen për Krishtlindje dhe zhyten në ujërat e ftohta (FOTO)Rating: 5.0
To Top