SHOWBIZ

Bruno e Klajdi sjellin një version të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’

Bruno dhe Klajdi janë dy këngëtarë shumë të njohur nga Shqipëria.

Ata dhe grupi i tyre ‘Threedots’ janë më të pëlqyerit nga publiku, përcjell ORAinfo.

Bruno dhe Klajdi sot kanë sjellur një version shumë të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’.

E kjo këngë ka ardhur pasi Klajdi risjelli në publik këngën ‘Shiu i verës’./ORAinfo/

Loading...

Bruno dhe Klajdi janë dy këngëtarë shumë të njohur nga Shqipëria.

Ata dhe grupi i tyre ‘Threedots’ janë më të pëlqyerit nga publiku, përcjell KosovaToday.

Bruno dhe Klajdi sot kanë sjellur një version shumë të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’.

E kjo këngë ka ardhur pasi Klajdi risjelli në publik këngën ‘Shiu i verës’./KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bruno e Klajdi sjellin një version të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’ Bruno e Klajdi sjellin një version të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’Rating: 5.0
To Top