SHOWBIZ

Çikat e Shkurtes ‘përlahen’ mes vete

Loading...

Çikat e Shkurtes ‘përlahen’ mes vete.

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza ka tri vajza, Gresën, Besianën dhe Agnesën.

Publiku i njeh mirë të trija, pasi janë pjesë e mediave rozë pothuajse çdo ditë, shkruan Kosovarja.

Gresa dhe Besiana kanë trashëguar talentin e së ëmës për të kënduar, ndonëse Besiana këndon në një tjetër zhanër.

Ato kanë krijuar publikun e vet që i pëlqejnë dhe përcjellin secilin aktivitet të tyre.

Motrat kanë raporte shumë të mira me njëra-tjerën ku shfaqen pothuajse gjithmonë bashkë.

Në pushime bashkë, në shoping poashtu, vërehet një dashuri e pastër mes tyre.

E shpesh bëjnë gjeste interesante në rrjetet sociale duke e xhiruar njëra tjetrën, video të cilat i ndajnë me ndjekësit.

Edhe sot ato kanë kaluar kohë bashkë, por që duket se diçka e nervozoi Besianen teksa në storien e Gresës shfaqet me një shikim ndër vetulla.

Kurse Gresa nuk ka hezituar ta quaj atë “mrrolqe”, mbiemër ky ledhatues padyshim.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çikat e Shkurtes ‘përlahen’ mes vete Çikat e Shkurtes ‘përlahen’ mes veteRating: 5.0
To Top