SHOWBIZ

Çka po ndodhë me Kemalin, shikoni si ka përfunduar

Burak Ozcivit vazhdon të jetë një prej aktorëve më të pëlqyer turq.

Ai u bë tejet i pëlqyer që në fillim të karrierës së tij dhe suksesi i tij tani është në kulminacion, përcjell ORAinfo.

Ishte roli i Kemalit në serialin, ‘Kara Sevda’ ai që e bëri shumë të njohur në publikun shqiptar.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turk.

Mirëpo, së fundi ai ka ndryshuar look-un për shkak të serialit të ri.

E me këtë pamje ai ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Burak Ozcivit vazhdon të jetë një prej aktorëve më të pëlqyer turq.

Ai u bë tejet i pëlqyer që në fillim të karrierës së tij dhe suksesi i tij tani është në kulminacion, përcjell ORAinfo.

Ishte roli i Kemalit në serialin, ‘Kara Sevda’ ai që e bëri shumë të njohur në publikun shqiptar.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turk.

Mirëpo, së fundi ai ka ndryshuar look-un për shkak të serialit të ri.

E me këtë pamje ai ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çka po ndodhë me Kemalin, shikoni si ka përfunduar Çka po ndodhë me Kemalin, shikoni si ka përfunduarRating: 5.0
To Top