SHOWBIZ

Çka po paralajmërojnë Nora Istrefi dhe Burtrint Imeri

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri janë dy këngëtarë tejet të dashur për publikin shqiptar.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me këngë e projekte të reja, përcjell ORAinfo.

E së fundi, dyshja si duket do të vijë me një duet.

Këtë e ka konfirmuar Butrinti me komentin e fundit në postimin e Norës./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri janë dy këngëtarë tejet të dashur për publikin shqiptar.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me këngë e projekte të reja, përcjell ORAinfo.

E së fundi, dyshja si duket do të vijë me një duet.

Këtë e ka konfirmuar Butrinti me komentin e fundit në postimin e Norës./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çka po paralajmërojnë Nora Istrefi dhe Burtrint Imeri Çka po paralajmërojnë Nora Istrefi dhe Burtrint ImeriRating: 5.0
To Top