SHOWBIZ

Çudit Luana, hyn në plazh në mes të natës

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën ka befasuar ndjekësit ku ajo shihet se ka hyrë në plazh në mes të natës./ORAinfo/

Loading...

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën ka befasuar ndjekësit ku ajo shihet se ka hyrë në plazh në mes të natës./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çudit Luana, hyn në plazh në mes të natës Çudit Luana, hyn në plazh në mes të natësRating: 5.0
To Top