SHOWBIZ

Dafina dhe Dj Geek shkojnë në dasmë, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar.

Këngët e saj janë hite të padiskutueshme që nga ato të parat, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Dafinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një video ku tregon se ka shkuar në një dasmë me Dj Geek.

E nga atje ata shfaqen të përqafuar me njëri tjetrin./ORAinfo/

Loading...

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar.

Këngët e saj janë hite të padiskutueshme që nga ato të parat, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Dafinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një video ku tregon se ka shkuar në një dasmë me Dj Geek.

E nga atje ata shfaqen të përqafuar me njëri tjetrin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dafina dhe Dj Geek shkojnë në dasmë, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit Dafina dhe Dj Geek shkojnë në dasmë, ndajnë këtë moment intim me ndjekësitRating: 5.0
To Top