SHOWBIZ

Dafina ja qet pikën, me këtë fustan do t’i bëjë për vetë të gjithë

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me bukur se kurrë me parë.

E rregulluar me shumë shije dhe e veshur me fustan të kuq, Dafina po duket super hot. /ORAinfo/

Loading...

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me bukur se kurrë me parë.

E rregulluar me shumë shije dhe e veshur me fustan të kuq, Dafina po duket super hot. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dafina ja qet pikën, me këtë fustan do t’i bëjë për vetë të gjithë Dafina ja qet pikën, me këtë fustan do t’i bëjë për vetë të gjithëRating: 5.0
To Top