SHOWBIZ

Dafina publikon foton më të re nga ‘dasma’ e saj, nuse kaq moderne nuk keni parë kurrë

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga dasma e saj e improvizuar dhe po duket nuse shumë moderne./ORAinfo/

Loading...

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga dasma e saj e improvizuar dhe po duket nuse shumë moderne./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dafina publikon foton më të re nga ‘dasma’ e saj, nuse kaq moderne nuk keni parë kurrë Dafina publikon foton më të re nga ‘dasma’ e saj, nuse kaq moderne nuk keni parë kurrëRating: 5.0
To Top