SHOWBIZ

Dafina Rexhepi duket kaq e bukur me grim në fytyrë

Sa bukur duket Dafina Rexhepi me grim në fytyrë.

Dikur ishte emër që dëgjohej dhe përflitej mjaftë shumë.

Më kalimin e kohës ajo u tërhoq nga muzika, por që ka arritur të lë gjurmë të thella në skenën muzikore, shkruan Kosovarja.

Ajo arriti të ketë ndjekës të shumtë në rrjete sociale, duke e komentuar për çdo paraqitje që ajo bën.

Pas fejesës, ajo nuk po i lë anash publikimet e shumta duke na mahnitur me bukurinë e saj.

Edhe sot me anë të një selfie ajo pozoj me grim në fytyrë.

E thjeshtë dhe mjaftë e bukur po duket ajo, duke shkëlqyer me këtë paraqitje.

Loading...

Sa bukur duket Dafina Rexhepi me grim në fytyrë.

Dikur ishte emër që dëgjohej dhe përflitej mjaftë shumë.

Më kalimin e kohës ajo u tërhoq nga muzika, por që ka arritur të lë gjurmë të thella në skenën muzikore, shkruan Kosovarja.

Ajo arriti të ketë ndjekës të shumtë në rrjete sociale, duke e komentuar për çdo paraqitje që ajo bën.

Pas fejesës, ajo nuk po i lë anash publikimet e shumta duke na mahnitur me bukurinë e saj.

Edhe sot me anë të një selfie ajo pozoj me grim në fytyrë.

E thjeshtë dhe mjaftë e bukur po duket ajo, duke shkëlqyer me këtë paraqitje.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dafina Rexhepi duket kaq e bukur me grim në fytyrë Dafina Rexhepi duket kaq e bukur me grim në fytyrëRating: 5.0
To Top