KOSOVA

Dalin fotot/ Me jelek leshi dhe flokët zero, ja si dukej kryeministri i ardhshëm pas lirimit nga Serbia (FOTO)

Ish i burgosuri politik dhe ish atasheu ushtarak në Ambasadën e Kosovës në Tiranë, Enver Dugolli, ka publikuar një fotografi me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit dhe me ish deputetin e VV-së, Shemsi Sylën.

Në mbishkrimin e fotografisë, Dugolli ka shkruar se kjo foto është shkrepur në dhjetorin e vitit 2001 gjatë një vizite të Kurtit në Shtabin e Përgjithshëm të TMK-së.

Postimi i plotë:

Dhjetori vitit 2001. Menjëherë pas lirimit nga burgu, Albini na vizitoj në Shtabin e Përgjithshëm të TMK-së.

Gjithmonë i dashur me shokë e miq të vërtetë. Kënaqësi, e mbi të gjitha krenari me qenë me Albinin dhe pranë Albinit!

Loading...

Ish i burgosuri politik dhe ish atasheu ushtarak në Ambasadën e Kosovës në Tiranë, Enver Dugolli, ka publikuar një fotografi me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit dhe me ish deputetin e VV-së, Shemsi Sylën.

Në mbishkrimin e fotografisë, Dugolli ka shkruar se kjo foto është shkrepur në dhjetorin e vitit 2001 gjatë një vizite të Kurtit në Shtabin e Përgjithshëm të TMK-së.

Postimi i plotë:

Dhjetori vitit 2001. Menjëherë pas lirimit nga burgu, Albini na vizitoj në Shtabin e Përgjithshëm të TMK-së.

Gjithmonë i dashur me shokë e miq të vërtetë. Kënaqësi, e mbi të gjitha krenari me qenë me Albinin dhe pranë Albinit!

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dalin fotot/ Me jelek leshi dhe flokët zero, ja si dukej kryeministri i ardhshëm pas lirimit nga Serbia (FOTO) Dalin fotot/ Me jelek leshi dhe flokët zero, ja si dukej kryeministri i ardhshëm pas lirimit nga Serbia (FOTO)Rating: 5.0
To Top