SHQIPERIA

Dalin fotot/ Si u kapen mat shqiptarët në magazinën e kanabisit në Spanjë

Policia spanjolle ka arrestuar gjashtë shqiptarë nga mosha 25-45-vjeç dhe një spanjoll për kultivim kanabisi në zonën industriale të qytetit portual të Alikantes.
Dhomat e magazinës prej 3 mijë metra katrorë ishin të pajisura me aparaturat e duhura elektrike dhe ajruese për kultivim të brendshëm të kanabisit, ndërsa ruhej me turne në masa të rrepta nga trafikantët.
Sipas policisë spanjolle nga operacioni u sekuestruan 74 kg kanabis, boçe kanabisi, 1,300 euro, por edhe baza materiale.

Loading...

Policia spanjolle ka arrestuar gjashtë shqiptarë nga mosha 25-45-vjeç dhe një spanjoll për kultivim kanabisi në zonën industriale të qytetit portual të Alikantes.

Dhomat e magazinës prej 3 mijë metra katrorë ishin të pajisura me aparaturat e duhura elektrike dhe ajruese për kultivim të brendshëm të kanabisit, ndërsa ruhej me turne në masa të rrepta nga trafikantët.

Sipas policisë spanjolle nga operacioni u sekuestruan 74 kg kanabis, boçe kanabisi, 1,300 euro, por edhe baza materiale.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dalin fotot/ Si u kapen mat shqiptarët në magazinën e kanabisit në Spanjë Dalin fotot/ Si u kapen mat shqiptarët në magazinën e kanabisit në SpanjëRating: 5.0
To Top