SHOWBIZ

Dalin pamje të reja nga martesa e reperit të njohur

Dalin imazhe të reja nga martesa e reperit S4MM.

S4MM mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë.

Reperi nga Tetova, S4MM, mori një hap të ri në jetën private, duke kurorëzuar dashurinë me martesë, shkruan lajmi net.

Ai dhe partnerja e tij, Filis Ismaili dje (e enjte) janë kurorëzuar në Belgjikë, në prani të më të dashurve të tyre.

Lajmi u bë i ditur përmes postimeve që çifti dhe fansat e tyre i bënë në rrjete sociale, ku ndajnë disa momente nga dita më e rëndësishme e tyre.

S4MM dhe Filis ishin fejuar vitin e kaluar, ndërsa tani ata janë zyrtarisht burrë e grua.

Sa i përket projekteve muzikore, “Puerto Rico” mbetet kënga e fundit e S4MM, në duet me Noizyn.

Loading...

Dalin imazhe të reja nga martesa e reperit S4MM.

S4MM mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë.

Reperi nga Tetova, S4MM, mori një hap të ri në jetën private, duke kurorëzuar dashurinë me martesë, shkruan lajmi net.

Ai dhe partnerja e tij, Filis Ismaili dje (e enjte) janë kurorëzuar në Belgjikë, në prani të më të dashurve të tyre.

Lajmi u bë i ditur përmes postimeve që çifti dhe fansat e tyre i bënë në rrjete sociale, ku ndajnë disa momente nga dita më e rëndësishme e tyre.

S4MM dhe Filis ishin fejuar vitin e kaluar, ndërsa tani ata janë zyrtarisht burrë e grua.

Sa i përket projekteve muzikore, “Puerto Rico” mbetet kënga e fundit e S4MM, në duet me Noizyn.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dalin pamje të reja nga martesa e reperit të njohur Dalin pamje të reja nga martesa e reperit të njohurRating: 5.0
To Top