SHQIPERIA

Dalin pamjet/ Digjet një magazinë në Shijak, ende nuk dihen arsyet (VIDEO)

Vijon ende operacioni për shuarjen e zjarrit që ra në një magazinë në Shijak. Edhe pse nuk ka pasur asnjë pasojë për punëtorët, apo banorë të tjerë aty rrotull, bëhet e ditur se dëmet materiale kanë qenë të mëdha.
Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit e Shijakut, por edhe ata të Durrësit për të shuar flakët dhe parandaluar përhapjen e tyre në objektet përreth.
Fillimisht janë parë flakë në fundin e magazinës e më pas është përfshirë e gjithë magazinë, për të cilën ende nuk dihet se çfarë materiali ka pasur brenda saj. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.
Policia ka ngritur postblloqe në një perimetër të gjerë sigurie, për të mos lejuar kalimin e njerëzve, apo automjeteve të ndryshme.
https://www.gazeta-shqip.com/wp-content/uploads/2019/11/WhatsApp-Video-2019-11-04-at-3.49.28-PM.mp4

Loading...

Vijon ende operacioni për shuarjen e zjarrit që ra në një magazinë në Shijak. Edhe pse nuk ka pasur asnjë pasojë për punëtorët, apo banorë të tjerë aty rrotull, bëhet e ditur se dëmet materiale kanë qenë të mëdha.

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit e Shijakut, por edhe ata të Durrësit për të shuar flakët dhe parandaluar përhapjen e tyre në objektet përreth.

Fillimisht janë parë flakë në fundin e magazinës e më pas është përfshirë e gjithë magazinë, për të cilën ende nuk dihet se çfarë materiali ka pasur brenda saj. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Policia ka ngritur postblloqe në një perimetër të gjerë sigurie, për të mos lejuar kalimin e njerëzve, apo automjeteve të ndryshme.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dalin pamjet/ Digjet një magazinë në Shijak, ende nuk dihen arsyet (VIDEO) Dalin pamjet/ Digjet një magazinë në Shijak, ende nuk dihen arsyet (VIDEO)Rating: 5.0
To Top