BOTA

Dalin pamjet e sulmit me thikë në mes të Londrës/ Ylli i Arsenalit luftoi pa iu dridhur qerpiku ‘ninxhat’ me thikë…(FOTO)

Ky është momenti i jashtëzakonshëm ylli i Arsenalit, Sead Kolasinac luftoi pa iu dridhur qerpiku me dy ‘ninxha’ të armatosur me thikë që i kërcënuan në mes të Londrës, bashkë me shokun e tij, futbollistin Mesut Ozil për t’u marrë orët e tyre 300 mijë dollarëshe.

Në pamjet e shpërndara nga policia britanike shihet se si dy grabtësit, tashmë të arrestuar, e kërcënojnë me thikë mbrojtësin boshnjak në derën e automjetit brenda të cilit gjendet Ozil dhe bashkëshortja e tij.

Por reagimi i 26-vjeçarit është epik; ai jo vetëm nuk lëviz vendit nga thika që i prek herë pas herë trupin, por i zmbraps menjëherë grabitësit që largohen nga sytë këmbët./Daily Mail

Loading...

Ky është momenti i jashtëzakonshëm ylli i Arsenalit, Sead Kolasinac luftoi pa iu dridhur qerpiku me dy ‘ninxha’ të armatosur me thikë që i kërcënuan në mes të Londrës, bashkë me shokun e tij, futbollistin Mesut Ozil për t’u marrë orët e tyre 300 mijë dollarëshe.

Në pamjet e shpërndara nga policia britanike shihet se si dy grabtësit, tashmë të arrestuar, e kërcënojnë me thikë mbrojtësin boshnjak në derën e automjetit brenda të cilit gjendet Ozil dhe bashkëshortja e tij.

Por reagimi i 26-vjeçarit është epik; ai jo vetëm nuk lëviz vendit nga thika që i prek herë pas herë trupin, por i zmbraps menjëherë grabitësit që largohen nga sytë këmbët./Daily Mail

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dalin pamjet e sulmit me thikë në mes të Londrës/ Ylli i Arsenalit luftoi pa iu dridhur qerpiku ‘ninxhat’ me thikë…(FOTO) Dalin pamjet e sulmit me thikë në mes të Londrës/ Ylli i Arsenalit luftoi pa iu dridhur qerpiku ‘ninxhat’ me thikë…(FOTO)Rating: 5.0
To Top