BOTA

‘Dashuri mbi gjakun e tij’, fermeri milioner vritet nga gruaja dhe i dashuri i saj (Fotot)

Gruaja e një fermeri milioneri dhe dashnori i saj u gjetën dje fajtorë për vrasjen e tij, pasi kishin shkëmbye mesazhe të frikshme, për bërjen e dashurisë mbi gjakun e viktimës.

Angela Taylor dhe Paul Cannon, të fiksuar pas seksit, shkruanin 28,000 mesazhe WhatsApp gjatë 148 ditëve në drejtim të njëri-tjetrit, ndërsa komplotuan vrasjen e William ‘Bill’ Taylor, pronar i një pasurie të gjerë bujqësore në Hertfordshire. Ai u zhduk disa ditë para ditëlindjes së tij të 70-të, në qershorin e vitit të kaluar.

Tetë muaj më vonë, në shkurt, një peshkatar gjeti trupin e tij të dekompozuar në një breg lumi. Trupi ishte dekompozua aq shumë, sa përcaktimi i shkakut të vdekjes ishte i pamundur.Gruaja e Z. Taylor, Angela, 53 vjeç dhe i dashur i tij, Paul Cannon, 54 vjeç, shofer në fermën e tyre, u akuzuan për vrasjen e tij.

Nga mesazhet e zbuluara, dy ditë para se fermeri të zhdukej, Cannon i shkruante Taylor, duke thënë që ajo donte të “bënte dashuri ty në tryezën e kuzhinës … të njomur në gjakun..

Loading...

Gruaja e një fermeri milioneri dhe dashnori i saj u gjetën dje fajtorë për vrasjen e tij, pasi kishin shkëmbye mesazhe të frikshme, për bërjen e dashurisë mbi gjakun e viktimës.

Angela Taylor dhe Paul Cannon, të fiksuar pas seksit, shkruanin 28,000 mesazhe WhatsApp gjatë 148 ditëve në drejtim të njëri-tjetrit, ndërsa komplotuan vrasjen e William ‘Bill’ Taylor, pronar i një pasurie të gjerë bujqësore në Hertfordshire. Ai u zhduk disa ditë para ditëlindjes së tij të 70-të, në qershorin e vitit të kaluar.

Tetë muaj më vonë, në shkurt, një peshkatar gjeti trupin e tij të dekompozuar në një breg lumi. Trupi ishte dekompozua aq shumë, sa përcaktimi i shkakut të vdekjes ishte i pamundur.Gruaja e Z. Taylor, Angela, 53 vjeç dhe i dashur i tij, Paul Cannon, 54 vjeç, shofer në fermën e tyre, u akuzuan për vrasjen e tij.

Nga mesazhet e zbuluara, dy ditë para se fermeri të zhdukej, Cannon i shkruante Taylor, duke thënë që ajo donte të “bënte dashuri ty në tryezën e kuzhinës … të njomur në gjakun e William, të lidhur në një karrige, kështu që ai duhej të shikonte”.

“Kjo do ta vriste atë, gjëja e fundit që ai do shihte ishte që ne të bënim dashuri”.

Në një shkëmbim tjetër mesazhesh, ata bënin shaka për shikimin e filmit Kill Bill. Ata mendonin se mesazhet e tyre në WhatsApp ishin të sigurta dhe nuk mund të lexoheshin. Cannon i kishte fshirë ato, por një oficer policie i gjeti të ruajtur në kujtesën e iPhone.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Dashuri mbi gjakun e tij’, fermeri milioner vritet nga gruaja dhe i dashuri i saj (Fotot) ‘Dashuri mbi gjakun e tij’, fermeri milioner vritet nga gruaja dhe i dashuri i saj (Fotot)Rating: 5.0
To Top