SHOWBIZ

Dedikimi i ëmbël i Albatritit që i bëri bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam

Albatriti i bën dedikim bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam.

Në familjen e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqi sot festohet. Bashkëshortja e Albatritit, Egzona feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar një urim i veçantë nga këngëtari për më të dashurën e tij. “Urimë ditëlindjen dashni.

Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin afër përgjithmonë, Të duaa”, ka shkruar Albatriti krahas fotografisë së publikuar.

Albatriti dhe Egzona kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2016. Martesa e tyre është bekuar me tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Loading...

Albatriti i bën dedikim bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam.

Në familjen e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqi sot festohet. Bashkëshortja e Albatritit, Egzona feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar një urim i veçantë nga këngëtari për më të dashurën e tij. “Urimë ditëlindjen dashni.

Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin afër përgjithmonë, Të duaa”, ka shkruar Albatriti krahas fotografisë së publikuar.

Albatriti dhe Egzona kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2016. Martesa e tyre është bekuar me tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dedikimi i ëmbël i Albatritit që i bëri bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam Dedikimi i ëmbël i Albatritit që i bëri bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kamRating: 5.0
To Top