SHQIPERIA

Del emri/ Kush është i arrestuari për atentatin ndaj prokurorit Ndoja

Top Channel raporton se Redjan Rraja është personi i arrestuar nga policia, i cili dyshohet se është i përfshirë në atentatin e Shkozetit, ku u qëllua me breshëri automatiku ndaj makinës me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit, Arjan Ndoji dhe Landi Muharremi, i njohur si “i forti i Sukthit”.
Burime të besueshme i thanë gazetares Anila Hoxha se Rraja u arrestua në momentin që po largohej nga Shqipëria.
Ka dyshime të arsyeshme se ai është përfshirë në atentatin e Shkozetit./Marrë nga Top Channel

Loading...

Top Channel raporton se Redjan Rraja është personi i arrestuar nga policia, i cili dyshohet se është i përfshirë në atentatin e Shkozetit, ku u qëllua me breshëri automatiku ndaj makinës me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit, Arjan Ndoji dhe Landi Muharremi, i njohur si “i forti i Sukthit”.

Burime të besueshme i thanë gazetares Anila Hoxha se Rraja u arrestua në momentin që po largohej nga Shqipëria.

Ka dyshime të arsyeshme se ai është përfshirë në atentatin e Shkozetit./Marrë nga Top Channel

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Del emri/ Kush është i arrestuari për atentatin ndaj prokurorit Ndoja Del emri/ Kush është i arrestuari për atentatin ndaj prokurorit NdojaRating: 5.0
To Top