SHQIPERIA

Deputetet sfidojnë shiun, burrat i “lënë” në mes të rrugës (FOTO)

Para nisjes së seancës plenare, fotografi Agim Rama ka arritur të kapë edhe momentet më pikantet. Në fotot e publikuara vihen re deputetet dhe deputetët të kuruar në çdo detaj.
Por, duket se shiu nuk i ka trembur gratë deputete, të cilat nuk kanë preferuar të përdorin çadrën. Ndërsa, burrat i kanë marrë të gjitha masat.
Për shumë shihni fotot e mëposhtme.

Loading...

Para nisjes së seancës plenare, fotografi Agim Rama ka arritur të kapë edhe momentet më pikantet. Në fotot e publikuara vihen re deputetet dhe deputetët të kuruar në çdo detaj.

Por, duket se shiu nuk i ka trembur gratë deputete, të cilat nuk kanë preferuar të përdorin çadrën. Ndërsa, burrat i kanë marrë të gjitha masat.

Për shumë shihni fotot e mëposhtme.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Deputetet sfidojnë shiun, burrat i “lënë” në mes të rrugës (FOTO) Deputetet sfidojnë shiun, burrat i “lënë” në mes të rrugës (FOTO)Rating: 5.0
To Top