SHOWBIZ

Deputetja e Vetëvendosjes shfaq linjat trupore në bregdet, kaq joshëse po duket ajo

Ëshë deputetja me e re e Kuvendit të Kosvoës.

Fjolla Ujkani është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”, shkruan Reporteri.

Ajo ka publikuar fotografi nga atje, ku tregon se qëndron mirë edhe me linjat trupore.

“Shkretëtira e Arabisë jo, po Rëra e hedhur”, ka shkruar ajo në Facebook.

Kujtojmë se Fjolla para se të bëhet deputete ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza.

Loading...

Ëshë deputetja me e re e Kuvendit të Kosvoës.

Fjolla Ujkani është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”, shkruan Reporteri.

Ajo ka publikuar fotografi nga atje, ku tregon se qëndron mirë edhe me linjat trupore.

“Shkretëtira e Arabisë jo, po Rëra e hedhur”, ka shkruar ajo në Facebook.

Kujtojmë se Fjolla para se të bëhet deputete ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Deputetja e Vetëvendosjes shfaq linjat trupore në bregdet, kaq joshëse po duket ajo Deputetja e Vetëvendosjes shfaq linjat trupore në bregdet, kaq joshëse po duket ajoRating: 5.0
To Top