SHQIPERIA

Detaje tragjike nga aksidenti fatal në Bërzhitë/ Ja ku u gjetën trupat e dy adoleshenteve (FOTO)

Trupat e pajetë të dy viktimave të aksidentit tragjik në Bërzhitë janë gjetur në anë të rrugës.
Mësohet se ato janë nxjerrë jashtë makinës për shkak të shpejtësisë së lartë të mjetit. Dy 17 vjeçaret Denada Tarja dhe Suada Serani ndërruan jetë në vend.
Aksidenti i rëndë ndodhi pak para mesnatës në aksin e vjetër Tiranë-Elbasan.

Loading...

Trupat e pajetë të dy viktimave të aksidentit tragjik në Bërzhitë janë gjetur në anë të rrugës.

Mësohet se ato janë nxjerrë jashtë makinës për shkak të shpejtësisë së lartë të mjetit. Dy 17 vjeçaret Denada Tarja dhe Suada Serani ndërruan jetë në vend.

Aksidenti i rëndë ndodhi pak para mesnatës në aksin e vjetër Tiranë-Elbasan.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Detaje tragjike nga aksidenti fatal në Bërzhitë/ Ja ku u gjetën trupat e dy adoleshenteve (FOTO) Detaje tragjike nga aksidenti fatal në Bërzhitë/ Ja ku u gjetën trupat e dy adoleshenteve (FOTO)Rating: 5.0
To Top