SHOWBIZ

Dhurata ndez rrjetin, provokon rëndë me veshjen e fundit

Dhurata Dora po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Dhurata është shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në veshje të ngushtë.

E me këtë pamje Dhurata po duket tejet tërheqëse./ORAinfo/

Loading...

Dhurata Dora po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Dhurata është shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në veshje të ngushtë.

E me këtë pamje Dhurata po duket tejet tërheqëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dhurata ndez rrjetin, provokon rëndë me veshjen e fundit Dhurata ndez rrjetin, provokon rëndë me veshjen e funditRating: 5.0
To Top