SHOWBIZ

Dhurata publikon pamje të reja nga festa e shoqes së ngushtë, ky detaj mori tërë vëmendjen

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Meqë është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo publikoi foto të reja me pamjen që ishte në festën e shoqes së ngushtë.

Fustani i shkurtër dhe i bukur ishte ai që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Meqë është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo publikoi foto të reja me pamjen që ishte në festën e shoqes së ngushtë.

Fustani i shkurtër dhe i bukur ishte ai që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dhurata publikon pamje të reja nga festa e shoqes së ngushtë, ky detaj mori tërë vëmendjen Dhurata publikon pamje të reja nga festa e shoqes së ngushtë, ky detaj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top