SHOWBIZ

Diçka po zihet Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun?

Diçka po zihet Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun?
Loading...

Diçka po zihet Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun?

Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në shoqëri të modeles Jessica Kadiu, shkruan KosovaToday. E derisa fillimisht u raportua se nuk njihej vajza me të cilën shoqërohej Roberti, tanimë ajo dihet kush është dhe është Jessica Kadiu.

Roberti nuk ka thënë asgjë për këto shkrime përveç një foto në InstaStory bashkë me Jessica Kadiun, reperen Rina Balaj dhe disa vajza të tjera.

“Diçka po zihet”, ka shkruar Roberti, derisa në fotografinë tjetër ka paralajmëruar një projekt të ri. /KosovaToday/

Diçka po zihet Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun?Diçka po zihet Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun?

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Diçka po zihet Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun?Rating: 5.0
To Top