SHOWBIZ

Diellza del me vajzën e bashkëshortin për shetitje, pamja e saj merr tërë vëmendjen

Diellza Kolgeci është një personazh shumë i njohur për publikun.

Modelja kosovare është në lidhje me basketbollistin e mirënjohur, Fisnik Rugovën me të cilin tani ka një vajzë, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar pamje bashkë me vajzën dhe burrin e saj.

Vëmendjen mori veshja me plot stil e Diellza Kolgecit./ORAinfo/

Loading...

Diellza Kolgeci është një personazh shumë i njohur për publikun.

Modelja kosovare është në lidhje me basketbollistin e mirënjohur, Fisnik Rugovën me të cilin tani ka një vajzë, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar pamje bashkë me vajzën dhe burrin e saj.

Vëmendjen mori veshja me plot stil e Diellza Kolgecit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Diellza del me vajzën e bashkëshortin për shetitje, pamja e saj merr tërë vëmendjen Diellza del me vajzën e bashkëshortin për shetitje, pamja e saj merr tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top