SHOWBIZ

Djalë apo vajzë, Elita jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës qe po e pret!

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, ata kanë organizuar një festë ku kanë zbuluar gjininë e fëmijës.

Çifti do të bëhet edhe me një vajzë./ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, ata kanë organizuar një festë ku kanë zbuluar gjininë e fëmijës.

Çifti do të bëhet edhe me një vajzë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Djalë apo vajzë, Elita jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës qe po e pret! Djalë apo vajzë, Elita jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës qe po e pret!Rating: 5.0
To Top