SHOWBIZ

Djalë apo vajzë, Learta jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës se dytë

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

Në video shihet momenti prekës kur Learta e kupton se po bëhet me një vajzë. Këtij lajmi i janë gëzuar edhe familjarët e saj, të cilët kanë ‘shpërthyer’ me komente urimi.

Stafi ynë i dëshiron shtatzëni të lehtë. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon kur Learta e zbulon se foshnja në barkun e saj është vajzë…

Loading...

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

Në video shihet momenti prekës kur Learta e kupton se po bëhet me një vajzë. Këtij lajmi i janë gëzuar edhe familjarët e saj, të cilët kanë ‘shpërthyer’ me komente urimi.

Stafi ynë i dëshiron shtatzëni të lehtë. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon kur Learta e zbulon se foshnja në barkun e saj është vajzë…

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Djalë apo vajzë, Learta jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës se dytë Djalë apo vajzë, Learta jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës se dytëRating: 5.0
To Top