SHOWBIZ

Djali i Remzies feston ditëlindjen, vajza dhe nusja ia bënë këtë befasi të këndshme

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Sonte Hamza ka festuar ditëlindjen, me një befasi të bukur nga vajza dhe nusja e tij./ORAinfo/

Loading...

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Sonte Hamza ka festuar ditëlindjen, me një befasi të bukur nga vajza dhe nusja e tij./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Djali i Remzies feston ditëlindjen, vajza dhe nusja ia bënë këtë befasi të këndshme Djali i Remzies feston ditëlindjen, vajza dhe nusja ia bënë këtë befasi të këndshmeRating: 5.0
To Top