SHOWBIZ

Djali i saj nis të bëjë sherret, ky është reagimi i papritur i Elita Rudit

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Elita se fundmi ka postuar një video të djalit të saj, Zëri i cili ka filluar të bëjë sherre.

Ndërsa Elita befason me veprimin e saj, pasi vetëm e incizon djalin e saj duke u lazdruar. /ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan KosovaToday.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Elita se fundmi ka postuar një video të djalit të saj, Zëri i cili ka filluar të bëjë sherre.

Ndërsa Elita befason me veprimin e saj, pasi vetëm e incizon djalin e saj duke u lazdruar. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Djali i saj nis të bëjë sherret, ky është reagimi i papritur i Elita Rudit Djali i saj nis të bëjë sherret, ky është reagimi i papritur i Elita RuditRating: 5.0
To Top