SHOWBIZ

Djali i saj sot feston ditëlindjen, Adelina Tahiri vjen me urim emocionues për të

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga plazhi dhe po duket shumë atraktive.

Sot feston ditëlindjen djali i saj, e ajo ka bërë një urim shumë të bukur për të.

“Shume fat, shendet , dashuri dhe jet te gjat jeta e shpirtit tim je ti! Qe mi dhe kuptim jetes qe jetoj! Urime ditelindjen jeta mamit! @jonmarkoov (falemderoj Zotin qe te kam)”-ka shkruar Adelina./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga plazhi dhe po duket shumë atraktive.

Sot feston ditëlindjen djali i saj, e ajo ka bërë një urim shumë të bukur për të.

“Shume fat, shendet , dashuri dhe jet te gjat jeta e shpirtit tim je ti! Qe mi dhe kuptim jetes qe jetoj! Urime ditelindjen jeta mamit! @jonmarkoov (falemderoj Zotin qe te kam)”-ka shkruar Adelina./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Djali i saj sot feston ditëlindjen, Adelina Tahiri vjen me urim emocionues për të Djali i saj sot feston ditëlindjen, Adelina Tahiri vjen me urim emocionues për tëRating: 5.0
To Top